Купа бутилочок в ванній

Правда я не одна така і у всіх у ванній кімнаті набирається по 2 шампуні, 3 кондиціонери, 4 гелі для душу і 5 кремів?

Це все винні реклама і знижки а не ми, правда?

Так от, зараз проводжу «чистку» бутилочок у ванні. Навіть склала правила:

 • Знизити кількість бутилочок кожного типу до 1, непотрібні засоби до 0.
 • Можна купляти наступну порцію тільки коли попередня закінчилась (не трошки залишилось, а закінчилась).
 • Викидати не можна, навіть якщо не подобається. Це таке собі покарання, і наступного разу буду думати що купувати а не на знижку дивитись J
 • Віддати комусь можна, але тільки якщо та людина дійсно хоче і буде користуватись тим засобом. Не можна щоб бутилочка перенеслась з моєї ванної в чужу і там собі далі стояла без діла.
 • Користуватись всім що купую. Це так само в свому роді покарання – купила – значить користуйся, і наступного разу добре думай чи це тобі потрібно.

І сторія з сьогодні. Зранку після душу беру олійку для тіла – її там зовсім мало залишилось – така в приємному передчутті викидання пустої бутилочки. Мажусь-мажусь, а там ще троха залишається, ну, думаю, ще намажусь. Дійшла до того що вся вже блистіла від олії, а в бутилочці так і залишилось ще на пів раза. От мені і ще одне правило.

 •  Користуватись всім так як потребує цього тіло/волосся а не намагатись виляпати все одразу щоб пошвидше закінчилось.

Чистоти вам і порядку!

7 коментарів “Купа бутилочок в ванній”

7 коментарів

 1. Не погоджуюся з правилом – користуватися навіть якщо не подобається. Дуже часто появляються шампуні чи душ для тіла подаровані кимось, а вони зовсім тобі не підходять. В таких випадках у мене просто стоїть розпочата баночка до моменту, коли я зберуся і повіддаю все непідходяще родичам 🙂

 2. нє ну економія це звісно корисна штука. і вчитись себе обмежувати в загрібанні та накопиченні косметичних засобів теж варто. але якщо не подобається не лише тобі, а тим більше твоєму волоссю чи шкірі — то краще таки викинути. в мене пішло десь 6-7 місяців на те, щоб підібрати необхідні та такі, що подобаються шкірі та волоссю косметичні штуки після переїзду в іншу країну. і з волоссям найгірша ситуація. постійно треба шукати щось нове. бо 2 місяці і радісний ефект зникає і проблема повертається. інша вода, інше сонце, інше повітря.

 3. і куди я дивилася місяць часу, поки ти тут всього цікавого понаписувала?! що сталось з моїм рідером, чого він мені не “маячив”!! 🙂

  п.с. А допис цей такий кумедний. Ну, я не знаю навіть. Такий чисто твій. Наш великий оптимізатор :)))))

 4. Ну що дівчата, не можу нічого сказати крім того що ви праві. Якщо ще деякою продукцією можна себе «наказати», наприклад шампунем який не так подобається як інший, але для волосся суттєвої різниці не має; то іншу треба просто викидати. Натрапила на якусь двохфазову рідину для зміцнення волосся (і нашо я її купувала як в мене волосся ітак міцне?), так вона ніякого ефекту крім жирного волосся не дає. В смітник іі – і більше такого не купувати.

 5. та не маячня ніяка, ти от пишеш, я читаю, і прямо аж бачу тебе в тій ванні з задуманим виразом обличчя і всю в роздумах на предмет “оце що таке? ага, то якась фігня яку треба викинути… а це щось кльове, але що воно, в біса, таке?”…
  я просто теж маю цілу купу в ванні всього, я вже навіть беру Улькіну підставку для ніг, щоб бути трохи вищою і себе бачити в дзеркалі, ну хоча б фейс)))
  завтра скористаюся твоїми порадами і поприбираю-повикидаю все, що непотрібне)))

Залишити коментар