Мій Майдан

грудня 13, 2013Україна

Взагалі я завжди вважала себе націоналісткою, це передалось ще від діда і тата, і так вже ми були виховані. Була досить активною під час виборів і Помаранчевої Революції. А потім ми переїхали до Австралії. Українська громада тут невелика, і осередок далеко. Буваємо там рідко, але буваємо.
Як тільки почались заворушення на Майдані всі почали активно обговорювати цю тему в соціальних мережах. Я уважно все читала і інколи «підключалась» до розмов і поширень. І тут, одного дня, приходить до мене повідомлення від однокласниці, яка доречі проживає в Угорщині, і в цьому повідомленні вона риторично мене запитує чи легко дбати про Україну поїхавши звідти. Це мене вдарило. Вдарило сильно. Бо це правда. Вона була права, ака ж я націоналістка і українка якщо я свідомо зробила вибір поїхати з України? Чи я маю моральне право обговорювати і судити події в Україні якщо мене там нема?
Через день прийшов лист від української громади про те що збирається місцевий майдан в Сіднеї на підтримку українського майдану. Я не пішла. Я думала, так: в громаді основна частина приїхали після другої світової, коли були дуже важкі часи, їхні діти вже народились тут і в них не було вибору. Ми приїхали в спокійний мирний час і в нас був вибір. То ж як я тепер піду на місцевий майдан з кількома сотнями людей в гарну сонячну погоду як в Києві мільйони стоять в холод і вже який тиждень?
Мою думку змілила одна людина всього за 2 повідомлення. Вона запитала чи ми тут збираємось, я їй розповіла про повідомлення від однокласниці і шо я не можу собі морально дозволити піти. На що вона відповіла: В Ураїні багато людей стоять на майдані, але є й такі що нікуди не їдуть і нічого не роблять, то краще бути там де ти і щось зробити ніж сидити в Україні і не робити нічого. Дякую Аліна.
Я не за чи проти якоїсь партії, я не за чи проти Євросоюзу, я вважаю що для однозначної відповіді треба дуже добре знати всі за і проти, наразі я некомпетентна в цьому, але я точно знаю що я проти того що влада робить, чи то краще сказати, не робить. Майданівці і всі хто їх підтримують роблять дуже велику справу – і я за них.
Цього разу я йшла на місцевий майдан з гордо піднятою головою. Я знаю якісь 50-100 людей не зробили різниці для України, але також я знаю що ми показали тим хто стоїть зараз в Україні на справжньому Майдані що ми їх підтримуємо і пишаємось ними!

Подорож на Україну 2012.

жовтня 24, 2012Друзі, Сім'я, Україна

А тим часом ми з Давидком понад 2 місяці гостювали в дідусів, бабусь, кумів і друзів.

Шалено рада що незважаючи на затримку з документами, таки вибрались на Батьківщину. Старались по максимуму всіх і все побачити та відпочити, і, на мою думку, нам це вдалось.

Щоб багато не писати, дивіться відео, можливо і себе там знайдете 🙂

[kml_flashembed movie=”http://www.youtube.com/v/wDJzBTNVSV8″ width=”425″ height=”350″ wmode=”transparent” /]

Україна – частина 3. Враження.

вересня 21, 2011Україна

Після того як ми понад рік не були на “рідній землі” всі маленькі зміни, і навіть просто речі від яких відвикли, стали дуже помітними. Як то кажуть: до доброго звикається швидко.

Почну з хорошого. Львів змінився в кращу сторону. Став чистіший і дороги поремонтували (ну тут ще багато роботи з дорогами але за рік різниця одразу помітна). Побільшало автобусів – я більше люблю автобуси бо маршрутки не такі комфортні і чисті. Поставили класні дороговкази до визначних місць та архітектурних памяток.

От і все, нажаль всі хороші враження закінчились …
…далі »

Україна – частина 2. Зустрічі й відвідини.

вересня 15, 2011Вилазки, Друзі, Україна

Після того як приїхали до Львова ми зробили “базу” в брата на квартирі – дякуємо Костя і Наталя що поділились з нами своїм житлом і всім іншим (інтернетом, смачними вечерями та ще купою добра). Через зміну часового поясу сон був перебитий  і в перший же ранок в 6 годині я гуляла по вулиці.

Того ж дня зустрічались з купою друзів, гуляли, ходили по кафе, навіть були в музеї сала про який я ще в Сіднеї читала. Доречі саме тоді нас “застукала” Ania. А ще я отримала дуже актуальний подарунок від Христі – дякую!

uk1.jpg
…далі »


Copyright © Бути мною. All rights reserved.