ПередРіздвяні святкування і приготування

грудня 17, 2014Друзі, Сім'я, Цікавинки

Минулого року якось так все швидко пройшло що й не встигли ми толком посвяткувати і всіх привітати.Зробивши висновки вирішили виправлятись.
Ялинку поставили на початку грудня щоб було вдосталь часу насолодитись. Для Давидка це взагалі велике свято. Першого ранку встав і одразу: Мама, а цього лялинка не світілася, мама? Tеба шоб світілася, мама.

 Цього року робили багато різних святкових прикрас: Вирізали сніжинки, клеїли листівочки
craft-2

Робили ангелика
smal-3
…далі »

«На Кокаїні»

листопада 26, 2014Сім'я

Dave-5

Приїжджали до нас мої батьки на цілих 9 місяців.

Хочу сказати що п ісля закінчення школи з батьками не жила, хіба в гості приїжджала, а тут так надовго ще й в одній квартирі. Якщо жити з батьками не є дуже дивним в Україні , то в Австралії це щось зовсім незвичне. Мене на роботі питались як ми так в одній квартиті будем жити а не винаймемо окрему для батьків. А на що можна жалітись? Дитина нагуляна, нагодована, їсти наварено, свіжий домашній хліб спечено, постірано і прибрано, і так кожен день. До доброго звикаєш швидко 🙂
…далі »

Голубі гори

липня 25, 2014Вилазки, Сім'я

Так як ми вічно десь зайняті, якийсь час нікуди не вибирались, але треба троха батькам Австралії показати. Тим більше тато (який закінчив геологічний) дуже хотів подивитись на Голубі Гори, про які ще з університету памятав. Їхати до них всього то 2 години, в дорозі згадалось що я вже понад 2 роки там не була, а колись частенько вибирались..

Гори розлогі, тому користуються попитом для різного виду туризму – як екстримального каньйонінгу так і простого катання на підйомнику. Ми вирішили йти в щось середнє – щоб і пройтись і покататись.

Blue-24
…далі »

2 рочки

березня 5, 2014Дітки, Сім'я

Так так, Девіду вже цілих 2 роки, не віриться, правда?

Сотні разів чула як інші кажуть що час летить і діти ростуть, і саме це зараз відчуваю. Вже нема того малесенького карапуза який їв би ціцю цілими днями і ночами. Нема лялі яку несеш в ергорюкзачку а його звідти і не видно. Нема малюка якого можна залишити в кімнаті і через 15 хвилин знайти на тому ж місці. Натомість маємо дорослого маленького хлопчика який не тільки все розуміє але й вміє сказати все що хоче.

DN -40
…далі »


Copyright © Бути мною. All rights reserved.