Город засадили, чекаєм урожаю.

вересня 6, 2014Сіла і зробила, Цікавинки

Хоч наш город це всього кілька горщиків на балконі, і посаджено там тільки зелень і трави, але, повірте, горжусь і тішусь я цим не менше ніж мій дід кобилою, коровою і 25-ма арами бульби.

Так наразі виглядає це щастя:

plant-2

А ще дуже радію що знайшли ось таке гарне рішення економії місця (читати підвіконника). Вже неможу дочекатись що побачити як воно буде вигладати з буяючою зеленню.

plant-3

І того зараз в нас росте часник, цибуля, кріп, петрушка, щавель, 2 види базиліку, коріандр, майорам та орегано 🙂

Рамочка з полімерної глини

червня 11, 2014Сіла і зробила

Вперше я дізналась про поліменру глину з блогу Оксанки ще кілька років тому. Надивилась на її чудові витвори, начиталась мастеркласів та не могла дочекатись щоб купити таку собі. Купила. Пролежала вона майже 2 роки в коробці – стид мені і сором.

Цього разу була хороша нагода – день народження нашого татка, святкування було дуже специфічним, якщо це взагалі можна назвати святкуванням, але подаруночок від сина хотілось приготувати цікавий. Взялись ми з Давидком і бабусею за роботу – фото рамочку. Хотілось щоб було просто але особливо, і тут прийшла ідея зробити рамочку щоб передати саме зараз що тато з сином роблять, чим бавляться, що їдять – все це помістити на рамці, щоб потім глянути і стільки всього згадати!

Взяла я просту айкіївську рамку за долар, помалювала кількома слоями білої акрилової фарби.

Поміт ми зробили фігурки з полімерної глини і запекли їх. Готові букви і фігурки приклеїли «моментом» до рамки. Вставили фото – і наш особливий подаруночок готовий.

ramka
…далі »

Конкурс від Христі

січня 20, 2014Сіла і зробила, Цікавинки

Ще напередодні Нового Року Христя на свому мега цікавому блозі (хто ще її не читає обовязково приєднуйтесь) проводила конкурс.
От і я взяла учатсть, та своїм міні дописом виграла цілу купу подарунків!
До нас з України прилетіла ось така синенька фоторамочка. А ще як приз можна було замовити в Христі будь яке бажання – вона в нас дуже креативна тому багато чого цікавого вміє. Нескромна я, замовила вивіску на двері в дитячу кімнату для Девіда. От подивіться яке чудо вона зробила!!
cards-10
…далі »

Декупажна карнинка

вересня 2, 2013Сіла і зробила

 lion2

Знову руки тягнуться щось цікаве зробити (крім смачненького приготувати). Цього разу натрапила в магазині на дуже милі салфетки, як бачиш таке чудо аж хочеться якось цікаво їх використати.

…далі »


Copyright © Бути мною. All rights reserved.