Каррі

серпня 14, 2014Готуємо

curry-15

Як й обіцяла, пишу рецепт приготування каррі. Каррі це індійська страва – свого роду підлива дуже багата на спеції. При чому я не маю на увазі гостроту – каррі може бути зовсім не гостра, але сам букет духмяних спецій просто вражає.

Колись дома коли я готувала з часником, укропом і лавровим листком  – я казала що готую зі спеціями, але коли вперше спробувала каррі, то поняття спецій для мене вийшло на зовсім інший рівень.

Восновному каррі їдять з рисом, або індійськими паляницями, але посуті можна їсти і з картоплею і з макаронами і з овочами.
…далі »

Тайський салат з говядини

червня 20, 2013Готуємо

Так як в Австралії дуже багато приїжджих, відповідно і різномаїття кухні дуже велике. Вже що ми тут тільки не пробували. Прийшов час і самій готувати.

thai4.jpg
…далі »

Бульба, крумпля, бараболя.

січня 30, 2013Готуємо, Експеримент, Цікавинки

От нарешті дійшли руки і до бульби…  Я то дівчина не міська і знаю шо то таке мати свою картоплю. І скільки я її не бачила, але такої як тут точно не зустрічала.

bulba3.jpg
…далі »

Вареники

липня 13, 2012Готуємо, Цікавинки

Впевнена що всі господині (наші українські) добре натреновані на цьому непростому ділі, але вирішила знову поділитись маленьким маминим секретиком.

Справа в тому що тісто на вареники не обовязково розкатувати і вирізати стаканчиком. Для цього є простіший спосіб який чудово підійде господиням в яких на кухні небагато місця, так як “все це діло” може поміститись на маленькій площі або навіть в мисці якій замішуєте тісто.
…далі »


Copyright © Бути мною. All rights reserved.