Щось типу з рубрики «підглянуте щастя»

листопада 3, 2014Дітки

То я за мотивами Христіної рубрики пишу 🙂

В суботу зранку Петя з Девідом пішли на море, а я залишилась дома виспатись і приготувати обід. Хлопці повернулись, Давид сів за столик навпроти вікна і смачно поїдав супчик. І тут почувся його веселий сміх: «Собацька» казав він, показував за вінко, де за прибиральницею жвабо бігав чорний песик, і сміявся. Стоп, ні це не песик, це зайчик!! Неможе бути! Так-так зайчик, причому досить великих розмірів, бігає під ногами і грається як цуценя.

Скоро взуваємось і летимо на вулицю. А воно таке гарне! Дається гладитись, як та киця леститься.

dar (1 of 10)

Давидко бігав, а зайчик його скоренько догяняв. Потім наш сусід скинув нам з балкону моркву яка була успішно згодована маленьким помічником. Але я не можу передати вам того щастя і радості в очах Давидка.

dar (6 of 10)

Зайчик виявився нічий – тобто ніхто не знав його господарів і ніхто того зайчика раніше не бачив. Ще помітили що в нього одне очко закисле. Добрі люди подзвонили в клініку-притулок, приїхали дяді і забрали зайчика на лікування. Надіємось що й господар скоро знайдеться.

А ми ще й досіяк сідаємо за стіл згадуємо який гарний зайчик до нас прискакав і як він грався з Давидком.

Садочки в Австралії

жовтня 17, 2014Дітки, Мігранту на замітку

Ще один допис в рубрику «мігранту на замітку». Багато людей приїжджають сюди з дітьми і часто мене запитують як організовані садочки. Як завжди пишу все на прикладі Сіднея.
Розпишу трохи про всі види садочків і різницю між ними – мені заняло немало часу в цьому всьому розібратись, бо в Україні все набагато простіше й зрозуміліше.

Звичайний садок (Childcare)
Зазвичай працює з 7.30 по 6 вечора. В садочок можна давати дитину з 6 тижднів – якраз після другої вакцинації (перша при народженні). Вакцинація не є обовязковою, проте в деякі садочки без неї не візьмуть. Такий ранній вік зумовлений тим що декретна відпустка максимум рік, та тим що деякі батьки (наприклад одинокі мами) повинні працювати з дуже раннього терміну.
…далі »

David 2.5

вересня 17, 2014Дітки

Малому вже 2.5. Дитина росте, а ми за повсякденними клопотами та роботою стікльки пропускаємо. Коли вела  проект 365 – в перший рік Давида, тоді якось більше всього памяталось: коли сів, попвз, пішов в садочок.

Зараз Давидко вже великий хлопчик. Після 6-місячної перерви знову потроху ходить в садок (бо наші няньки скоро їдуть), грається з бабусьою і дідом (доречі каже вже бабуся а не буся). Дуже всього багато знає, всім розказує що коли робити. Постійно задає питання, наприклад: «мама, сьо йобісь?» Я коли вперше почула – чуть не впала! Така радість на мене найшла. Нещодавно Петю побрили налисо, Девід лежить на дивані  дивиться на нього і  каже: Тятю, де ти восся дів?

А ще цікаво будує речення, слова ніби всі, але місцями переставлені: На майданкік нєтєба, дома бути тєба. Супкік ням-ням не будісь, файку тікі будісь (хоче чайку а не супу).

brnt-5
…далі »

Залізна логіка

квітня 9, 2014Дітки

Мама показує Давидку кольцо на пальці.
М: Давидку що це?
Д: Їнг (рінг, в перекладі кольцо)
М: А хто мамі подарував?
Д: Тятю
М: А це що? (показує кольцо на іншій руці)
Д: Дюгі їнг (другий рінг)
М: А це хто мамі подарував?
Д: Дюгі тятю


Copyright © Бути мною. All rights reserved.