Dave-5

Приїжджали до нас мої батьки на цілих 9 місяців.

Хочу сказати що п ісля закінчення школи з батьками не жила, хіба в гості приїжджала, а тут так надовго ще й в одній квартирі. Якщо жити з батьками не є дуже дивним в Україні , то в Австралії це щось зовсім незвичне. Мене на роботі питались як ми так в одній квартиті будем жити а не винаймемо окрему для батьків. А на що можна жалітись? Дитина нагуляна, нагодована, їсти наварено, свіжий домашній хліб спечено, постірано і прибрано, і так кожен день. До доброго звикаєш швидко 🙂
P1060917
Думаю і батькам було цікаво пожити в іншій країні, побачити всі плюси і мінуси, які, будучи просто туристом, непомітні.
Перше що мамі і татові кинулось в очі це простота і доброта людей. Те саме, чим колись дивувались ми. Навіть їм, малознаючим мову, було неважко адаптуватись, так як всі і продавці і перехожі і знайомі і незнайомі були привітними і завжди були раді допомогти чи підказати. Але головною радістю був час проведений з, покищо єдиним, внуком.

Paska 2014-21

Взагалі скажу що нам, українцям, море всюди по колінам. Вже через тиждень перебування в Австралії мама мені розказувала в якому магазині що краще купувати, де коли що завозять а де знижки. А тато на велосипеді певне об’їхав більше ніж ми на машині і орієнтувався в місті не менше ніж ми.
Татові купили ліцензію на ловлю риби, так що як тільки з’являвся вільний (від прогулянок з внуком) час наш дідо ходив на рибалку, прямо в гавані з виглядом на знаменитий сіднейський міст та оперний.

krab-2 
Бабуся у свій вільний час шила, в’язала, вишивала. Так що в нас запас штанів, безрукавок, тьопчиків та ще багато іншого як мінімум на кілька сезонів. Ось бабусина ковдрочка:

chinese-6
Давидко дуже звик до них і ще й зараз розказує: Бабуся і дідо полетілі на Кокаїну а Давидко лісівся сам і з мамою і з татом. Петя просив щоб хоч в аеропотру про Кокаїну не згадував 🙂
А нам було дуже зручно – не переживаєш що запізнишся в садочок. На всі вечірки, посиденьки що нас запрошували ми безвідмовно йшли. Навіть на відпочинок з’їздили поки батьки за дитиною дивились.

hi4 (3 of 12)

А щоб їм там на Кокаїні добре згадувалось про нас і про Австралію ось коротенький кліп на згадку:  Мама і тато в країні Оз (2014)