Кенгуру в природі

kangaroo-19

Зустріти кергуру в дикій природі для нас вже не диво – їх можна нерідко побачити в лісі, чи парку, чи на дорозі (за містом). Але так щоб кудись прийти іщоб вони там точно були – хіба зоопарк. А виявляється є місця де кенгуру постійно «тусуються» і їх там можна застати круглий рік. Близько 2 годин від Сіднея є велике озело – Лейк Макворі, на березі якого поживають зграйки кенгурушок. Лежать собі на галявинах, гріються на зимовому сонечку Чомусь, як тільки Давидко наближався вони тікали 🙂

kangaroo-25

По дорозі назад заїхали ще в одне містечко – там кожного дня (кожнісінького), в 3.30 годують пеліканів. Видовише цікаве. Всі птахи злітаються на місце стають дружно купкою, потім волонтери дають тим що спереду рибку і вони чемно відходять назад, таким чином ті що в 2-му ряді стають першими. От просто дивно було – птахи, а такі виховані!

kangaroo-56

Більше фото тут.

5 коментарів “Кенгуру в природі”

5 коментарів

  1. Задам може трішки несподіване питання:
    а в Австралії їдять м’ясо кенгуру ?
    Якщо так – як воно смакує?
    Якщо ні – які аргументи на це?

  2. Юрій, звичайно їдять! Дуже дієтичне і смачне мясо. Знаю що кергуру вбивати можна тільки аборигенам, от думаю, то все мясо що в магазинах то мясо диких кенгуру чи то вже ферми кергурячі тут є?
    Доречі раніше писала про кенгуру тут: http://julie.blog.net.ua/2011/01/05/kangaroo/

Залишити коментар