curry-15

Як й обіцяла, пишу рецепт приготування каррі. Каррі це індійська страва – свого роду підлива дуже багата на спеції. При чому я не маю на увазі гостроту – каррі може бути зовсім не гостра, але сам букет духмяних спецій просто вражає.

Колись дома коли я готувала з часником, укропом і лавровим листком  – я казала що готую зі спеціями, але коли вперше спробувала каррі, то поняття спецій для мене вийшло на зовсім інший рівень.

Восновному каррі їдять з рисом, або індійськими паляницями, але посуті можна їсти і з картоплею і з макаронами і з овочами.

Нам знадобиться: каррі паста (це основний інгредієнт), кокосове молко, різні овочі, гриби, фасоля.

curry-3

На олії підтушуємо цибулю з грибами і додаємо 2 столові ложки каррі пасти – тушимо. Хто робить м’ясне – замість грибів тушимо м’ясо. Тушимо 5 хвилин і додаємо кокосове молоко (в мене кокосові вершки).

curry-8

Коли наша підлива набула однорідної маси додаємо овочі (в мене цівтна капуста), фасолю ( бобові фактично в кожне карі додають)  і ще я додала підсмажений сир тофу.

curry-9

curry-11

Ще трохи протушуємо щоб овочі приготувались і все готово. Насправді з готових баночок все дуже швидко готується тому в нас це як запасна сптава на всяк випадок 🙂

А результат їли з рисовою локшиною.

curry-13