Каррі

curry-15

Як й обіцяла, пишу рецепт приготування каррі. Каррі це індійська страва – свого роду підлива дуже багата на спеції. При чому я не маю на увазі гостроту – каррі може бути зовсім не гостра, але сам букет духмяних спецій просто вражає.

Колись дома коли я готувала з часником, укропом і лавровим листком  – я казала що готую зі спеціями, але коли вперше спробувала каррі, то поняття спецій для мене вийшло на зовсім інший рівень.

Восновному каррі їдять з рисом, або індійськими паляницями, але посуті можна їсти і з картоплею і з макаронами і з овочами.

Нам знадобиться: каррі паста (це основний інгредієнт), кокосове молко, різні овочі, гриби, фасоля.

curry-3

На олії підтушуємо цибулю з грибами і додаємо 2 столові ложки каррі пасти – тушимо. Хто робить м’ясне – замість грибів тушимо м’ясо. Тушимо 5 хвилин і додаємо кокосове молоко (в мене кокосові вершки).

curry-8

Коли наша підлива набула однорідної маси додаємо овочі (в мене цівтна капуста), фасолю ( бобові фактично в кожне карі додають)  і ще я додала підсмажений сир тофу.

curry-9

curry-11

Ще трохи протушуємо щоб овочі приготувались і все готово. Насправді з готових баночок все дуже швидко готується тому в нас це як запасна сптава на всяк випадок 🙂

А результат їли з рисовою локшиною.

curry-13

4 коментарі “Каррі”

4 коментарі

  1. в нас нема кокосового молока, ніде не бачила, є рисове але то певно не те…
    а як вам смакує тофу? я колись його взяла на пробу і мене потім цілий день нудило, так само як від бамбукових пагонів… певно той тофу не треба їсти просто такий сирий, мо смажений смачніший?)))

  2. Ні, соєве це не те. Воно саме по собі не дуже приємне, на відміну від кокосового, яке дуже ніжне )) На рахунок тофу – самого його зазвичай не їдять, так само як і сирим – там якраз прикол в тому щоб спеціями та іншими інгредієнтами надати смаку тофу. Спробуй просто присмажений з соєвим соусом – дуже просто і смачно 🙂

  3. Ми спочатку скуштували в ресторані індійської їжі, зацінили, тепер по твоїм інструкціям експериментуємо з різними каррі соусами, пастами, овочами, бобами. І все виходить швидко і смачно. Всім смакує, і Юрчику не менше ніж нам :). Дякую за рецепт, ділись ще 🙂

Залишити коментар