Гроші на перший час

Звісно, чим більше грошей тим краше, тим більше в новій країні та й ще якщо нема роботи. Але скільки ж грошей й справді треба?

Буду писати все з розрахунку на 2 дорослих людей, зрозуміло якщо 1 людина то менше, якщо є діти то більше.

Харчування: 200$ в тиждень. Це включає стандартні походи в супермаркет, раз-2 поїсти в кафе. Без розкоші, але й не дуже ущимляючи себе.

Проживання. На двох винайняти 1-но спальну квартиру (що посуті двохкімнатка) буде коштувати всередньому 450$ в тиждень. Звісно все залежить від стану квартири і району, я пишу середню. Можна винайняти студію – де кімната і кухня в одному і окремо туалет, це буде приблизно на 100$ дешевше, але зазвичай вони не в хороших районах. Також на початку оренди потрібно заплатити бонд – так би мовити гарант що ви нічого в квартирі не нашкодите, після закінчення оренди його попертають – всередньому 1,500$. Тут я колись описувала нюанси пошуку квартир.

Транспорт. Квиток на 10 проїздів в автобусі коштує 30$, квиток на тиждень на поїзд + автобус + пароплав без ліміту на кількість проїздів 40$.

Інтернет та телефонні розмови (для пошуку роботи обовязково) – 20$ на двох на тиждень.

Це ніби і є всі основні витрати.

Підбиваємо: 200 (харчування) + 450 (житло) + 60 (проїзд на автобус на двох) + 20 (інтернет) = 730$

Всередньому роботу шукають 2-3 місяці, це з нашої статистики та багатьох знайомих. Тобто для страхівки беремо 3 місяці. В 3 місяцях маємо 13 тижднів.

730$ *13 + 1,500$ (бонд на квартиру) = 10,990$

От і моя відповідь. На «перший час» треба мати близько 11,000$ щоб бути 100% впевненим що грошей вистачить.

3 коментарі “Гроші на перший час”

3 коментарі

  1. Класна, цікава, інформаційно-вичерпна штатья :). І ця і попередня. Пасибі !!! 🙂

  2. Так, дорого, особливо якщо все на гривні переводити. Наш кум як тут був сказав: моя баба була б тут міліонершою – у вас бульба по 4$ 🙂

Залишити коментар