Дитяче Різдво на новій роботі

Взагалі, з мого досвіду, австралійські роботодавці досить скупі на корпоративні святкування. От на моїй попередній роботі всі пів року говорили і чекали Різдвяних святкувань, я вже дуже хотіла побачити цю “exiting” подію. Врезультаті ми пів дня працювали, потім на таксі нас забрали в сусідній райончик пограти щось типу боулінгу на траві, через 2 години нас завезли в парк де один кухар приготував нам барбекю. В годині так 7 всі пішли додому. Ексайтінг, правда?
kids-34

На новій роботі з цим пощастило більше, нас запросили на перше в нашому житті Різдвяне святкування в ролі батьків. Свято організовували самі ж співробітники. Прислали як запрошення дуже гарну персональну книжечку-розмальовку й олівці, і навіть питали чим дитина полюбляє бавитись щоб полегшити вибір подарунка.
Було приємно побачити родини товаришів з якими працюєш. Наше місто дуже розлоге тому перетнутись з кимось просто так на вулиці – малоймовірно.
Були дітки, ялинка, розваги й подарунки. Дітвора бігала, тішилась, бавилась. Думаю, достатньо було тільки дітей для хорошої атмосфери.
Але хочеться поділитись цікавою розвагою для дітей, якою залюбки бавились і мами 🙂 – виготовлення ялинкових печеньок-прикрас. Може колись хтось захоче таке зробити, бо я точно б хотіла ще не раз таке спробувати.

Отож дівчата напекли домашнє печиво, в кожному печиві була дірочка для стрічки щоб підвішувати на ялинку.

Окремо в коробці було багато кутиків з айсингом щоб розмальовувати печиво
kids-2
Також було багато цікавих посипачок.
kids-6

Старші дітки робили і одразу їли свої прикраси. Наш Давид не додумався, проте вкінці лизьнув палець…
kids-9

І понеслось 🙂
kids-10

kids-11

Ще на свято завітала виїздна міні-ферма з різними тваринками.
kids-36

Ну і як без подарунків?
kids-27

Словом таким дитячим святкуванням ми цілою сім”єю залишились задоволені! Доросле корпоративне Різдво також було цікавим, але про це згодом.

4 коментарі “Дитяче Різдво на новій роботі”

4 коментарі

  1. Oй як класно, як будуть якісь відкриті позиції на вашій фірмі- ти давай знати. Бо аж дуже захотілось до вас 😉

  2. Юля ,ти дуже цікаво описуєш — молодець ,бо дуже хочеться знати подробиці із життя .
    а на щот облизнути пальчик ,то бережись ,дома то точно буде пробувати .

Залишити коментар