Декупажна карнинка

 lion2

Знову руки тягнуться щось цікаве зробити (крім смачненького приготувати). Цього разу натрапила в магазині на дуже милі салфетки, як бачиш таке чудо аж хочеться якось цікаво їх використати.

Отож розблю декупаж по канві для малювання. Канва сама звичайна, куплена за 2 $. Кому цікава техніка декупажу, вона гарно розписана тут і тут.

Lion-2

Після того як задекупажена картинка висохла, обмальовую картинку олівцями, так би мовити, підкреслюю. Подивіться на різницю між салфеткою (зліва) і підмальованою картинкою (справа).

lion1

Ділі лакую кількома слоями лаку, в мене лак матовий, тому і не дуже виблискує. Так як краї рамочки вийшли не надто делікатними, обклеюю їх зеленою стрічкою. От і все готово.

lion3

Головна провірка 🙂

lion4

4 коментарі “Декупажна карнинка”

4 коментарі

 1. Молодчинка!!! Не знаю, прямо як телепатія, я вчора пробувала “декапажити” гощик для вазону, а ще треба пересадити лимон(тріснув горщик об”ємом близько відра) рішила спробувати декупаж відра. Так що поради перечитала ще раз.
  А Давидко так уважно дивиться на мамин дарунок.
  Успіхів і подяка Тобі, Юля!

 2. Які розумні оченята ,провіряють якість маминої роботи.

 3. Ого, відро то вже інший рівень! Не думаю що хтось з дівчат таке “покоряв”, так що бажаємо успіху! І головне то все пофотографуйте, бо вже дуже цікаво 🙂

 4. Юля, треба нам відкривати гурток “змайструй сам”
  Ти будеш вчителем я твоїм помічником!
  Тре тільки придумати як будем себе називати, наприклад ПП”БДЖІЛКИ ТРУДІВНИЦІ” :)))))

Залишити коментар