Зимове

 zymove.jpg

Купила малому лижні штани на підтяжках, лижну куртку, чоботи, рукавиці, маску з двома змінними склами, термоноски і ше татові рюкзак. Заплатила за все 143 $.
Мені здається, чи в Україні й справді ціни вищі?

Додаток, написаний 3 години після оригінального посту:

Вийшла з дому, захлопнула двері, ключі залишила всередині, викликала майстра, заплатила 150 $.
Мені здається, чи в Україні й справді ціни нижчі?

8 коментарів “Зимове”

8 коментарів

 1. Клас, купа спорядження за такі гроші !!!
  Оригінально підмітила порядок цін…гг, тільки в нас майстри, сантехніки, газовики та прибиральниці ще й “завжди праві”, “вчать жити” , “супер коректні” у всьому…. і це все як бонус 🙂
  Недавно газовик приходив, міняв газовий кран над плиткою, кароч ключом т.с. розбив вехній шар кухонної шафки коли крутив… і він навіть не подав виду шо шось не то зробив. Український “сервіс”

 2. Пройшла підготовка до зимових походів? А можна запитати – а окуляри, чи б то маска це для чого. Невже такий маленький на лижах може іхати.

 3. Насправді то все розмір на 2 рочки – то найменший що був, так що може до кінця нашої зими і доростемо, як ні то аж на наступний рік.
  Кататись хтілось би, хресна, плануйте, а ми приєднаємось 😉
  Маска-окуляри то при кананні на лижах\санках щоб сніг в очі не летів ну і тепліше, якщо вітер очі не будуть сльозитись.

 4. Ото Давидко крутий буде! А на рахунок цін ти все правильно підмітила, лижний костюм і все до нього в нас за такі гроші не купиш…треба стратитись більше. А от майстер звичайно дешевше. Хоча сервіс як коли і на кого попадеш. Але на мою думку, якщо вартість їхньої(прибиральниці, сантехніка і т. і.) роботи була б в нас хоч 50 доларів, то б і сервіс був би кращий.Ато в нас всі хочуть 20 грн. дати, а сервіс отримати на всі 500)) Я недавно стикнулась теж з потребою в майстрі, треба було полагодити телю дріт….прийшов майстер все зробив, поміняв якусь деталь, все було зроблено добре…хотіла віддячитись а в кошельку тільки 200 і 15 грн. Ну думаю 200 забагато, а 15 якось замало. Кажу я дуже дякую вам, хотілось би віддячитись, але маю тільки дрібними 15 грн. То той майстер так зрадів, каже” пані та 15 грн то файні гроші” Взяв ті 15 грн і пішов безмежно щасливий.Такшо і так буває.

 5. у нас за 150 баксів хіба б/у купиш, або пощастить попасти на фінальний розпродаж і ще буде розмір що треба.
  Юля, ти можеш бізнес з пересилкою в Україну організувати ))))

Залишити коментар