Непотрібні речі.

 Хочу вам розказати про ще одну цікавинку в Сіднеї – воно можливо популярне і в інших країнах, але зіткнулись ми з цим “явищем” тільки як приїхали.

tel11.jpg

Так от, квартири здаються восновному пустими (без будь-яких меблів), тому переїжджаючи з квартири на квартиру (або навіть міняючи міста проживання) деякі меблі та інші побутові речі стають просто зайвими та непотрібними. Всі такі речі в суботу люди виносять на вулицю і ставлять на траву біля будинку. Кожен бажаючий може їх собі забрати, якщо за 2 дні речі не забрали – в понеділок їздить спеціальна службова машина ї їх збирає (наскільки ми знаємо, на переробку). Восновному виносять меблі і техніку, також книжки, сумки і купу ішного майна.

tel2.jpg

Зазвичай все виглядає в непоганому стані, також рахується нормальним щось собі звідти взяти. Часто на речі кріплять записки типу “забери мене додому” чи “шукаю нового господаря”, що виглядає дуже мило 🙂

tel3.jpg

Так, ми більше року тому обзавелись маленьким проте симпатичним телевізором, але прийшов час прощатись. Покористувався хтось, покористувались ми і, сподіваюсь, ще чиюсь оселю прикрасить це чудо =)

tel4.jpg

4 коментарі “Непотрібні речі.”

4 коментарі

  1. А у нас бідні немають ,що виставляти , а у багатих немає ще такої свідомості .

Залишити коментар