Cушка

Нещодавно ходили на дуже цікаву фотовиставку під назвою “сушка”. Це така собі виставка-обмін фотографіями, а участь можуть взяти всі бажаючі.

sushka1.jpg

Кожен приносить до 5 своїх фотографій і розвішує їх за допомогою звичайних прищепок на шнурки для сушки білизни. Вкінці виставки можна зняти і забрати з собою 5 фотографій інших учасників які найбільше припали до душі. Як на мене – все просто і дуже цікаво.

Більшість фото були професійними але були й такі аматори як ми 🙂 Троха наших фоток на задньому плані

sushka4.jpg

Фактично увесь люд що зібрався – російськомовний, так як саме вони організовували це дійство. Виявляється серед російської діаспори маса програмістів і фотографів ))

А ось і красота яку ми забрали з собою. Та дівчинка в пустелі мене просто зачарувала…

sushka2.jpg

Ще троха фоток можна побачити тут.

Про цю подію також писали тут і тут.

6 коментарів “Cушка”

6 коментарів

  1. У кожного свій маленький світ, яким людина хоче поділитися.Не просто гарно, у кожному фото частинка душі. Чудова задумка.
    А от маленького Давидка так катати?!

  2. стосовно “серед російської діаспори маса програмістів і фотографів ))”, – з мого оточення і власних спостережень, крім фото захоплень, айтішники часто ще на лижах і веліку катаються, принаймні одного такого екземпляра в хаті маю )))

  3. Дореці ідею і першу “сушку” було організовано в Росії. А зараз вона організовуєьтся по всьому світі і зокрема в Україні – знаю точно що в Одесі велика була =) Так що і “у нас” таке є 🙂

Залишити коментар