Вареники

Впевнена що всі господині (наші українські) добре натреновані на цьому непростому ділі, але вирішила знову поділитись маленьким маминим секретиком.

Справа в тому що тісто на вареники не обовязково розкатувати і вирізати стаканчиком. Для цього є простіший спосіб який чудово підійде господиням в яких на кухні небагато місця, так як “все це діло” може поміститись на маленькій площі або навіть в мисці якій замішуєте тісто.

Отож замішуємо тісто і робимо з нього кульки.

var1.jpg

Добре обмочуємо їх в муці і кладемо одну на одну, злегка приплюскуючи. Виходить от така пірамідка.

var2.jpg

Беремо пірамідку в руки і приплюскуємо формуючи паляничку.

var3.jpg

Має вийти паляничка з 3-х слоїв:

var4.jpg

Розділяємо і ліпимо 3 вареники 🙂

var5.jpg

Сподіваюсь комусь стане у пригоді такий спосіб 🙂

var6.jpg

6 коментарів “Вареники”

6 коментарів

  1. Юля ти молодець , що описуєш ,для молодих господиня щось новеньке ,може хтось із за інтересу попробує цей варіант ліплення , а за одно і порадує своїх близьких .

  2. Ну незнаю, ми тільки так дома і робимо. Магазинні в мене в Україні завжди злипались або розварювались, ну і вони звичайно не такі смачні. А такої “пельменниці” на вареники в нас ніколи і не було. Як є практика то вручну дуже швидко робляться.

  3. А навіщо ви їх на дечко виклали? В духовці запікати будете? О_О Чи то просто тимчасово, щоб їм було де лежати перед закидуванням в каструлю?

  4. Юля, дуже цікавий і практичний спосіб! моя мама щось подібне робить тільки без пірамідки, а просто кожну окрему пальцями розтискає.

    Магазинні вареники взагалі не люблю, і не купую. У мене вареники чоловік їсть хіба у мами або як теща наліпить. Трохи лінива я, напевне треба виїхати в Австралію щоб я захотіла і заскучила за ними :)))

  5. До Wolpix: Саме так, на дечко виклали в очікуванні кип”ячої води 🙂

    До NataS: Тут просто вибору нема, ми коли у Львові жили, також їли мамині або тещині 😀

Залишити коментар