Ура! Новий фотоапарат!

Може хтось мріє про нову дзеркалку, а я, відколи народився Давид, про нову мильничку 🙂

Великий фотік це звичайно класно, але якщо з дитиною йдеш гуляти з коляскою, береш з собою сумку з підгузками й перемінним одягом, а по дорозі ще заходиш в супермаркет і не можеш втриматись щоб не купити кілограм другий продуктів, то великий і важкий фотоапарат як то кажуть “неумєстєн”.

Врезультаті ми гуляємо кожного дня а практично всі фото зроблені дома. Саме цими агрументами я переконала свого ситого і довольного чоловіка 🙂

А ось і наш новий друг:

lumix1.jpg

Ну і наостанок фото зроблене сьогодні ще великим важким фотоапаратом

lumix21.jpg

13 коментарів “Ура! Новий фотоапарат!”

13 коментарів

 1. Ви молодці ми якраз і хотіли бачити вас серед придоди .
  На фото Давидко дуже здивувався .Напевне щось побачив .

 2. Малий фотік це реально зручно. єдиний їх мінус це дуже мала лінза. Тому я тепер великий фан напівдзеркалок аля Sony DSC-H10 і їм подібних. розмір мильниці, можливості недодзеркалки. Після цього фотіка дзеркалку якщо й куплю, то коли реально захочу практикувати фото як хоббі.
  ЗІ: малий просто супер. Ви йому оселедця формуєте ;)?

 3. Думаю така камера як ти написав просто ідеальна! І невелика, і фото якісні.
  А Давид в нас з таким чубом і народився, а ще троха підросло, певне скоро поведемо козака до перукарні 🙂

 4. У мене дружина теж жаліється, що продали маленький фотік і купили “бандуру” 🙁
  Як варіант, є ще такі фотікі, розміром як мильниці, але зі змінними об’єктивами. Правда, поки що коштують вони забагато.
  П.С. Схожі, що капєц 🙂

 5. я згідна з тобою на всі 100% – ідеальний варіант це мати два фотіка – мильничку(для зручності) і зеркалку(для хороших фото і коли з боку є хтось, хто візьме такий фотік і буде з ним носитись :))

 6. Файно 🙂 Я так розумію, фоток тепер будемо бачити більше )))) і частіше. А в мене як зявився андроїдфон, то потреба в мильничці пропала 🙂 ну на крайняк Гоупро беру )))

 7. Вітаємо з корисною покупкою! тепер вже давайте фоток і побільше серед природи і поза нею 🙂

 8. До Xanka: фоток в нас насправді багато, треба буде якось зашарити, просто на прогулянки фотіка практично не беру.І андроїдфон є, але я щось не можу його використовувати як фотоапарат. А Гоупро то така камера що до чогось кріпиться?
  До NataS: дяуємо! Вже скоро будуть фото =)

 9. До Василько: фотоапарат то чоловік вибирав. противодний та протиударний – те що треба в сім”ї з малою дитиною, вже починаємо все до рота пхати 🙂

Залишити коментар