Прес –Eксперимент

Всі знають: щоб мати пружний живіт треба качати прес. Я також це знаю ще зі школи (пам’ятаю заставляли качати прес на хвилину). Але так сіла і подумала, чи я хоч раз в житті пробувала качати прес кожного дня напротязі хоча б 2-х тижднів. І відповідь НІ, за свої 26 років не знайшлось 2-х тижднів протягом яких я б приділяла 5 хвилин в день на качання пресу. Часто хотіла таке зробити, нажаль, далі «хотіння» справа не доходила..

І от настав той день! Беремось за справу.

Критерій простий: напротязі  мінімум 2-х тижднів кожен день качати прес, точного числа не встановлюю, зато встановлюю мінімум, якщо нема взагалі настою/бажання/сили, тоді просто 10 разів (10 верхній прес, 10 нижній, і по 10 бічний – правий і лівий).

Це я написала майже 2 місяці тому (1 лютого). Після чого і почала качати прес. Качала кожного дня на протязі місяця(!) за винятком трьох днів (раз забула, раз погано почувалась і раз була в поході).

Після таких зусиль я, чеснокажучи, очікувала  як мінімум помітного результату. Я навіть зважилась і заміряла об’єми.

Не тут то було.. За місяць часу вага не змінилась взагалі, а об’єм талії навіть збівшився на 1 см 🙁

Розчарована була страшенно.. Важко передати…Спочатку було обідно, потім була зла, потім подумала що добре що перед цим ніколи такого не пробувала – результату ітак ніякого..

Потім місяць старалась взагалі за це забути. І от на тиждні Марта (знайома з Серву) вислала запрошення долучитись до 30 days challenge. Христя вже також писала про цей челендж. І от я вирішила знову почати качати прес. Дуже сподіваюсь що цього разу будуть хоч якісь результати…

19 коментарів “Прес –Eксперимент”

19 коментарів

 1. “10 верхній прес, 10 нижній, і по 10 бічний – правий і лівий” – є ще спинний прес і його теж можна качати 🙂 Але для цього вже потрібен спеціальний тренажер.

  А якщо говорити про сам челендж, то бажаю тобі успіхів і не здаватись 🙂

 2. Вітаю, бажаю витримати 🙂
  Я собі зробила недавно завдання кожного ранку присідати, при чому з часом збільшувати кількість присідань. Не памятаю чому я зупинилась 😛

 3. Юльчик, ти велика умнічка!!!
  Я обожнюю качати прес і взагалі трошки люблю справу тренажерну. Давно займаюсь і розкрию тобі пару секретів. По-перше, що переважно всі так само як ти на початках, надіються похудати, а виходить навпаки. Але секрет ось в чому, якщо первинна мета схуднути, то треба поєднувати вправи з правильним збалансованим харчуванням, а власне дієта, тільки так можна досягнути бажаних форм. По-друге, якщо особливо не змінювати раціон, а виконувати вправи, то організм націлений на те, щоб накачати і збільшити м’язеву масу, відповідно у здеркалі бачимо рельєфність м’язів , а на вазі збільшення ваги. Ну і по-третє, якщо качати декілька груп м’язів одночасно, тобто вибрати собі певну схему і діяти за нею, то результат буде самий кращий.
  Вірю в тебе, тримаю кулачки!!!!УСПІХІВ!!!!!!!!!!!!!!!

 4. п.с. але головне не вага і не мязи, а просто гарний настрій, бо сама знаю як то можна себе докулупувати…. тому не злись на себе, ти і так велика умнічка!!!!!!!!

 5. До Владислава: до кубіків мені ше дууууже далеко. В мене мета не кубіки а гарна форма 🙂

  До Марчика: Дякую за підказку 😉 спинний прес в мене просто з голови вилетів..

 6. Аліна, от так завжди є натхнення і бажання а потім і не помічаєш куди воно все ділось ))

 7. Світланка дякую за підказки і підтримку!!
  На рахунок правильного харчування на 100% згідна. От від “дієт” вже давно і категорично відмовилась. Коли їсти все що хочеш але тільки “здорові харчі” почуваєшся набагато краще ніж при будь-яких дієтах.
  І на рахунок настрою ти правильно кажеш. Треба все робити в задоволення тоді і буде найкращий результат!

 8. Ох яка наболіла тема… зараз сиджу і проходжу ломку: йти чи не йти зараз в зал, трохи пізно може вже завтра…
  З власного позитивного досвіду рекомендую купити додому простий ролік (колесо з ручками) і спочатку з колін катати його до стіни і назад, вправа бомбезна.

 9. Ой яка ж ти молодчинка!!! А я вже пару місяців торочу, що починаю качати прес і робити ранкову зарядку … 2 дні протрималась, позорище ((( спина боліти перестала і я забила (((. Хто б це копняка мені дав, а?
  Стосовно їжі, я також проти дієт. Більш-менш здорова їжа і дієти просто непотрібні. Єдине, за що я за – це розгрузочна дієта. Як з Софійкою вагітна ходила, регулярно практикувала, на останніх місяцях особливо. Суть в тому, що цілий день їла яблука та моркву, часом салат з цього всього, заправлений легенькою олією. Ну і якщо вже капець як важко до кінця дня дотерпіти, то можна шматок сухого хліба без нічого. Ця дієта направлена на виведення шлаків і різної “бяки” з організму, про схуднення тут не йдеться.

 10. І я тіко за правильне та збалансоване харчування, а під дієтою мала наувазі саме от такі дні розгрузочні. Теж люблю такі дні, час від часу організм тре очищувати від шлаків і кардіо баланс покращувати. Маю пару рецептиків, якось поділюсь в парку на прогулці)))))

 11. І для мене ця тема наболіла…вже теж кілька місяців 🙁 намагаюсь стабільно качати прес та робити хоч би якусь гімнастику! Юлічка, а ти молодчинка знову і знову! Записуюсь в ряди твоїх вболівальників і беру з тебе приклад! Я в тебе вірю, у тебе все вийде… І в мене теж 🙂 О!

  п.с. ще один хоча і не секрет, бо Аліна вже це згадувала – нарощувати навантаження! М’язи нарощуються в той момент коли ти робиш вправу через силу…самі ефективні тут – це от ті останні 3-5 разів пресу які ти робиш на грані своїх сил.

 12. Олег, ми якраз таке колесо недавно купили, так що беремось в бій!
  Оксанка, я щось ніколи не думала щощ вагітним таке можна робити, хоча ти мабуть сама відчувала що тобі можна а що ні.
  Свєтік, розкривай такі рецептики і нам!
  Віта, дякую за підказку з останніми вправами, колись чула про таке, та вже й забула..

 13. Юля, мені цю дієту лікар приписав :))) в мене набряки досить сильні були і щоб покращити роботу нирок якраз треба було на таку дієту підсісти )))

 14. Насправді її мені рекомендували аж троє лікарів 🙂 це досить поширена практика і ніякої шкоди майбутньому малюкові не завдає ))) Ну якщо це не погіршує настрій майбутньої мамусі, звісно.

 15. з качанням пресу така сама біда, і двох тижнів підряд не покачаю, та от маю гарний комплекс вправ, який би точно мав дати результат за місяць http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

 16. Прошу 🙂 Приєднуйся, я от намагаюсь щодня вдома займатись.

Залишити коментар