Всі знають: щоб мати пружний живіт треба качати прес. Я також це знаю ще зі школи (пам’ятаю заставляли качати прес на хвилину). Але так сіла і подумала, чи я хоч раз в житті пробувала качати прес кожного дня напротязі хоча б 2-х тижднів. І відповідь НІ, за свої 26 років не знайшлось 2-х тижднів протягом яких я б приділяла 5 хвилин в день на качання пресу. Часто хотіла таке зробити, нажаль, далі «хотіння» справа не доходила..

І от настав той день! Беремось за справу.

Критерій простий: напротязі  мінімум 2-х тижднів кожен день качати прес, точного числа не встановлюю, зато встановлюю мінімум, якщо нема взагалі настою/бажання/сили, тоді просто 10 разів (10 верхній прес, 10 нижній, і по 10 бічний – правий і лівий).

Це я написала майже 2 місяці тому (1 лютого). Після чого і почала качати прес. Качала кожного дня на протязі місяця(!) за винятком трьох днів (раз забула, раз погано почувалась і раз була в поході).

Після таких зусиль я, чеснокажучи, очікувала  як мінімум помітного результату. Я навіть зважилась і заміряла об’єми.

Не тут то було.. За місяць часу вага не змінилась взагалі, а об’єм талії навіть збівшився на 1 см 🙁

Розчарована була страшенно.. Важко передати…Спочатку було обідно, потім була зла, потім подумала що добре що перед цим ніколи такого не пробувала – результату ітак ніякого..

Потім місяць старалась взагалі за це забути. І от на тиждні Марта (знайома з Серву) вислала запрошення долучитись до 30 days challenge. Христя вже також писала про цей челендж. І от я вирішила знову почати качати прес. Дуже сподіваюсь що цього разу будуть хоч якісь результати…