Закупи

Минулого тиждня прийшов Петя додому і каже: «Там така класна поїздка в гори організовується, давай поїдемо!».

Хм.. Ідея то класна, але… 1) на вихідні передають дощі; 2) поїздка на 3 дні – треба з роботи відпрошуватись; 3) крім мого похідного взуття і Петіного спортивного годинника в нас нема що вдягнути взагалі. Абсолютно весь похідний одяг і спорядження залишили у Львові, вірніше роздарували тим хто швидш за все буде ним користуватись.

Але вирішили їхати. Закупи дотримали до останнього дня – тут в четвер шопінг дей і магазини працюють до 21.

Петя познайомився з парою яка власне і організовувала поїздку. І ці добрі люди вирішищи позичити нам рюкзаки, намет, спальники, карімати і погодились допомогти з закупкою одягу. Домовились з ними зустрітись в магазині – тут є велика мережа спортивних магазинів Анаконда. Прийшли в магазин, їх нема, почали закуплятись. Через деякий час подзвонила ця пара, виявилось вони чекали нас в магазині Анаконда тому, що біля нашого дому 10хв, але ж ні, ми поперлись на інший кінець міста!! Певне хтось гуглив «магазин Анаконда подальше від дому».

В магазині я вибрала собі кумедну полосату термобілизну, звичайно ж, мій дорослий зрілий чоловік не міг того стерпіти і купив собі таку саму =)

polosatiki.jpg

Словом купили ми все необхідне і трошка більше, і все, ми готові до пигод!

6 коментарів “Закупи”

6 коментарів

  1. Яке кльове фото :):):))))))))))))))
    Речі оцінені, суперові!!! А термобілизна отпад!

  2. Мега позитивна фотка. Хі=хі=хі. А у Петра такий погляд як ніби його примусили цю білизну купити, одягти та ще й всім продемонструвати :)))

  3. Купити ні – він сам собі вибрав, а от одягнути і продемонструвати – так, моя робота 🙂

Залишити коментар